STANO Stanozolol (Winstrol) 100mg AQUILA

170,00 

Wyjątkową zaletą Stanazololu jest możliwość osiągnięcia doskonałych rezultatów w bardzo krótkim czasie już przy zastosowaniu niewielkiej dawki preparatu. Przeciwnie – zwiększenie dawek nie tylko nie zapewni lepszych efektów, ale wręcz nasili skutki uboczne. Środek dostępny jest również w tabletkach, lecz zastrzyki działają szybciej i efektywniej, a także czterokrotnie dłużej pozostają aktywne w organizmie. Kolejną zaletą preparatu jest ograniczona ilość skutków ubocznych wynikająca z faktu, że środek ten nie aromatyzuje do estrogenów.

Opis

STANO od AQUILA to preparat w zastrzykach, który łączy w sobie korzystny stosunek silnego działania anabolicznego ze słabym androgennym. Dzięki temu zapewnia odpowiednie efekty przy małym ryzyku skutków ubocznych.

Zastosowanie

Stanazolol Winstrol Depot stosowany jest w sporcie do wypracowywania definicji, a także rzeźby i siły mięśni, sprzyjającej wydajniejszym treningom. Preparat stosowany jest również dla potrzeb weterynarii.

Czas aktywnego działania preparatu to 48 godzin, dlatego możliwe jest dawkowanie co 2-3 dni.

Standardowa jednorazowa dawka to 50mg.

Okres stosowania preparatu: 4-6 tygodni.

Widoczne efekty odczuwane są po 10 dniach od zastosowania pierwszej dawki.

Efekty działania

Wyjątkową zaletą Stanazololu jest możliwość osiągnięcia doskonałych rezultatów w bardzo krótkim czasie już przy zastosowaniu niewielkiej dawki preparatu. Przeciwnie – zwiększenie dawek nie tylko nie zapewni lepszych efektów, ale wręcz nasili skutki uboczne. Środek dostępny jest również w tabletkach, lecz zastrzyki działają szybciej i efektywniej, a także czterokrotnie dłużej pozostają aktywne w organizmie. Kolejną zaletą preparatu jest ograniczona ilość skutków ubocznych wynikająca z faktu, że środek ten nie aromatyzuje do estrogenów. Dzięki temu nie pojawia się ginekomastia i wysoka retencja wody, a mięśnie są lepszej jakości i bardziej zwarte. Preparat nie sprawdza się w robieniu masy, ale poprawia wydajność treningową i jakość mięśni.

Zalety stosowania

Szybki przyrost siły.

Dobra jakość i zwarta struktura mięśni.

Brak efektów ubocznych wynikających z aromatyzacji do estrogenów.

Niskie blokowanie układu HPTA i brak konieczności stosowania kuracji odblokowującej.

Można stosować z niskokaloryczną dietą.

Ewentualne skutki uboczne

Efekty uboczne są typowe dla przyjmowania męskich hormonów, a więc łysienie, owłosienie, niski głos, także bóle głowy, nadciśnienie i skurcze mięśni, a także zaburzenia w poziomie cholesterolu. Środek w zastrzykach jest mniej hep atoksyczny, jednak wykazuje również negatywny wpływ na wątrobę, dlatego wymaga stosowania środków ochronnych.

Ciekawostki

Zastosowanie kuracji w parze z takimi środkami jak Dianabol, Testosteron lub Deca-Durabolin pozwala osiągnąć nie tylko efekty siłowe, ale również i wypracować większą masę. Efektem takiego cyklu jest piękna i pokaźna objętościowo rzeźba. Osoby nielubiące iniekcji mogą przyjmować preparat w tabletkach, jednak wówczas dawkowanie jest konieczne codziennie w ilości 10-20 mg. Zaleta – preparat jest wykrywany w znacznie krótszym czasie.